Aristo LMS, Educashow Okul Ekipmanları ve Teknoloji Fuarında!

Aristo LMS, Educashow Okul Ekipmanları ve Teknoloji Fuarında!

31 Mart- 3 Nisan tarihleri arasında 9. ‘su gerçekleşen Educashow Okul Ekipmanları ve Teknoloji fuarında katılımcılar ziyaretçileriyle buluştu.

Yazılım alanında açtığımız Aristo LMS standında geçen yıl olduğu gibi bu yıl da yoğun ilgiyle karşılandık. Bir eğitim kurumunun; öğrenci görüşme- kayıt, muhasebe, raporlama, online anket & sınav, uzaktan eğitim gibi ihtiyaçlarına işlevsel modülleri ile çözüm üreten Aristo LMS hakkında bilgi almak isteyen kurum sahipleri ile standımızda buluştuk.

Kurumların en büyük ihtiyaçlarından biri olan ‘sistem’ arayışına Aristo ile nasıl çözüm üretildiği hakkında sunumlar yaptık. Eğitim kurumunu diğerlerinden farklı kılmak ve sorunlara sistemli bir şekilde çözüm üretmek isteyen kurum sahipleri Aristo ile 1 değil 10 adım öne geçmiş oluyor.

Sadece yazılım alanında değil okul ekipmanı, mobilya, kıyafet, eğitim araçları gibi birçok alanda stand açan firmalar 4 gün boyunca ziyaretçilerle görüştü. Türkiye’nin uzak yakın birçok şehrinden gelen ziyaretçiler, eğitim kurumlarında yapabilecekleri yenilikler için fuar katılımcıları ile iş birliği yapıyor.

Bu yazıyı paylaşın

İletişim Bilgileri

  • Adres: Kocaeli Üniversitesi Teknopark E7

  • Telefon: (0507) 504 62 25

  • Email: [email protected]

İletişim Formu

Formu doldurarak aklınıza takılanları bize ulaştırabilir, sorularınıza cevap bulabilirsiniz.