Aristo Kurs & Dershane Yazılımı Grup Yönetimi Modülü

Kayıt Tamamlandı: Satış danışmanları tarafından kaydı yapılan her öğrenci ilgili bekleyen sınıfına düşer. Eğitim, seviye, zaman ve gün dilimlerine göre bekleyen öğrencilerinizi filtreleyebilir ve görüntüleyebilirsiniz. Böylece öğrenciyi unutma gibi riskleri ortadan kaldırabilirsiniz.

Öğrenci Bekliyor: Derse başlamak üzere bekleyen öğrenci, sınıfı oluştuktan sonra tek bir tuşla sınıfına aktarılıyor. Eğitmeni, dersliği, dersin başlangıç ve bitiş tarihi sistem tarafından hesaplanan sınıf açma işlemi ile eğitmen ve sınıf müsaitliğini kolayca kontrol edebilirsiniz.

Derse Devam Ediyor: Öğrenci kartından öğrencinin şu anda hangi sınıfta derse başladığını görebileceğiniz gibi, grup kartı üzerinden sınıf listesini yazdırabilir, yoklama alabilir ve sınıfa toplu sms ve e-mail gönderebilirsiniz.

Ders Bitti: Eğitimini tamamlayan öğrenci sınıfı kapatılırken tik işareti ile seçilip doğruca Eğitimi Bitenler Grubuna aktarılır. Seviyeli eğitimlerde bir sonraki seviyenin bekleyen sınıfına öğrencinizi aktarabilirsiniz.

 

Aristo Grup Yönetimi ile, sınıf açma ve kapama işlemleri oldukça kolay olacak! Detaylı filtreleme alanı ile Derse başlamak üzere bekleyen, Eğitimi Biten, Kaydını Donduran, Eğitimini İptal Eden öğrencilerinizi eğitim, seviye, gün ve zaman dilimi bazında raporlayabilirsiniz.

Yeni sınıf açma işlemleri ile açtığınız gruplar Ders Programına otomatik olarak işleyerek sizleri ders programı hazırlama iş yükünden kurtarır. Kur Donduran Öğrenciler Raporu, Sınıf ve Öğretmenlik Müsaitlik Raporları ile istediğiniz verilere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

 

 


 

Aristo grup yönetimi