Aristo Kurs & Dershane Yazılımı Yoklama & Puantaj Modülü

Online Yoklama Alma: Öğretmenler kendi panelinden ders günlerini anında görebilecek ve ders esnasında cep telefonu dahil olmak üzere istediği cihazdan yoklamasını alabilecek!

Puantaj Hesaplama: Aristo puantaj hesaplama özelliğiyle öğretmen maaşlarını manuel hesaplamak zorunda kalmayacaksınız. Öğretmenin almış olduğu yoklamalara göre hak edişlerini tek bir tuşla görebilirsiniz.

Devamsızlık Raporları: Öğrencilerin devam- devamsızlığını kolayca raporlayabilir, devamsızlık nedenlerini analiz edebilirsiniz.

Eğitim Hakkı Takibi: Öğrencinin derse girmesiyle birlikte başlayan ders saatine göre kalan eğitim hakkı sistem tarafından hesaplanır. Öğrenci ne kadar eğitim eğitim almış ne kadarı kalmış gibi sorulara anında cevap bulabilirsiniz.

Devamsızlık Sms Bildirimi: Derse gelmeyen öğrencilerinize sistem sizin yerinize mesaj atıyor. Yok yazılan öğrencinin derse gelmediği bilgisi ister velisine ister kendisine kısa mesaj olarak bildiriliyor böylece öğrenci işlerinizin iş yükü azalmış olacak.

Öğrenci Devamlılık Takibi: Öğrencilerinizin ne zaman gelip gelmediğini öğrenmek tek tuş ile mümkün! Öğrenci kartı- Yoklamalar özelliği ile ders ders ayrıntılı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

 

Aristo Online Yoklama ve Puantaj işlemleri ile hızlı ve teknolojik çalışın!  Öğretmenlerin online aldıkları yoklama ile puantajları otomatik hesaplansın. İş yükünden kurtularak zaman kazanın.


Aristo LMS Puantaj Hesabı