Aristo Kurs & Dershane Yazılımı Raporlama Modülü

Satış & Pazarlama Raporları: Satışlarınızı artırmak için gerekli olan bütün veriler Aristo Satış ve Pazarlama Raporlarında! ‘En çok satışı kim yapmış veya hangi eğitimden daha çok satılmış’ ın yanında olumsuz görüşmeleri ve iptal olan satışları da nedenleri ve personelleri bazında raporlayabiliyorsunuz.  Sayısal ve grafik bazında analizlerini yapacağınız raporlarda performans değerlendirmeleri yapabilir, zayıf yönlerinizi bulup güçlendirebilirsiniz.

Eğitim Raporları: Derse devam eden, biten ya da bekleyen öğrencilerinizin sayısını tek bir tuşla öğrenebilirsiniz. Sınıf doluluk ya da kapasite raporları ile ders programı oluşturabilirsiniz. Kur Donduran öğrencilerinizi görebilir, öğretmen bazında devamsızlık raporları alabilirsiniz.

İşletme Raporları: Aylık birim maliyetinizi ölçmek ya da hizmet borcunuzu raporlayabilmek Aristo ile mümkün. Yaptığınız işlemler doğrultusunda kar ve zararınızı başlıklar altında inceleyebilirsiniz.

Finansal Raporlar: Gelir-gider dengenizi cari hesap hareketleri üzerinden tarih bazında görebilirsiniz. Vadeli alacaklarınızı tarih bazında tahsil edilen ya da tahsil edilmeyen hatta gününde ödeyenleri listeleyebilirsiniz.

Prim ve Puantajlar Raporu: Satışçılarınızın primlerinin hesaplandığı gibi öğretmenlerinizin de puantajları sistem tarafından hesaplanıyor. Aylık kazanılan prim- puantaj ve hak edişleri Aristo sizin yerinize hesaplıyor ve raporluyor.

 

Aristo Lms ihtiyacınız olan her şeyi raporluyor. Satış-Pazarlama Raporları, Eğitim Raporları, Finansal Raporlar, İşletme Raporları, Prim Raporları olmak üzere toplam 63 farklı rapora sahiptir. Bu veriler ile iş planınızı oluşturabilir ve aylık ve yıllık hedefler belirleyebilirsiniz.


Aristo LMS Raporlar