Aristo Kurs & Dershane Yazılımı Öğrenci Görüşme ve Kayıt Modülü

 

Satış & pazarlama: kriterlerine göre hazırlanmış kayıt ekranı ile doğru verileri almak çok kolay!

Ulaştığı Kaynak: seçim kriteri ile öğrencinin kurumunuza nereden ulaştığını seçerek ilerleyebilir ve Kaynak analizleri yapabilirsiniz.

Görüşme Hatırlatma: Özelliği İle öğrenciniz ile tekrar görüşecekseniz randevunuzu belirleyip hemen kaydedebilirsiniz. Aristo Görüşmelerinizi size hatırlatsın! Olumsuz görüşmeleri nedeni ile birlikte kaydedin sonrasında nedeni ve personeli bazında raporlayın.

18 Yaş Kontrolü: Satış esnasında 18 yaşından küçük öğrencilerinizin sözleşme ve senetlerinin geçerliliği için kontrol ediyoruz. Eğer küçükse veli bilgilerine göre sözleşme ve senet yazdırıyoruz

İndirim Tutarı kontrolü: Eğitim fiyatlarınız belirlediğiniz tutarda gelsin, izin verdiğiniz fiyatlara belirlediğiniz kadar indirim uygulansın.

Sözleşme – Senet – Makbuz – Fatura Yazdırma: Kayıt sonunda Sözleşmeniz, senetleriniz anında yazdırabilirsiniz. Manuel doldurduğunuz belgelerdeki hatayı engelleyip kayıt esnasında zaman kazanın.

Bir öğrenci ile ilgili yapabileceğiniz bütün işlemler Aristo Öğrenci Kartında! Bu kartta öğrencinizin sınıf geçmişini görüntüleyebilir, ödemesini tahsil edebilir, yoklamasını görebilir,  sms gönderebilir, avukata transfer edebilir ya da verdiğiniz promosyonları ekleyebilirsiniz.   17 menüsü ve 36 işlem butonu ile tek bir tuşla öğrencinize ait bütün detayları görüntüleyebilirsiniz.

 

 


 

AristoLMS Öğrenci Kayıt Ekranı