Aristo Kurs & Dershane Yazılımı Online Anket & Sınav Modülü

Memnuniyet Anketleri: Kurumunuzdaki öğrencilerin eğitim-eğitmen-personel-hizmet ve diğer dallarda ne sorunu var ya da ne kadar memnun olduğunu anketler ile ölçün! Aristo öğrenci paneli ile birlikte hazırlayacağınız online anketler ile memnuniyet oranını bir kademe daha artırabilirsiniz.

Seviye Tespit ve Değerlendirme Sınavları: Satışlarınızı artırmada artı bir rol oynayarak seviye tespitlerinizi son teknoloji ile yapın! Derse devam eden öğrencilerinizin sınavlarını Aristo Survey modülü ile hazırlayarak dijital bir sınav ağı oluşturabilirsiniz.

Mobil Erişim imkanı: Yaptığınız anket ya da sınavları kağıt çıktılar ile hazırlamak ne ekonomik ne de teknolojik.  Mobil uygulamalı bir sisteme istediğiniz zaman ulaşabilir ve daha iyi bir sonuç alabilirsiniz.

Başarı Raporları: Grafik ve sayısal olarak desteklenen başarı raporları almak Aristo Survey ile mümkün! Öğrencilerinizin gerçek başarılarını raporlayabileceğiniz veya kurumunuzun memnuniyetini ölçebileceğiz Aristo ile zaman kazanın, doğru verilere ulaşın.

Profesyonel arayüz: Öğrencilerinizin de işlem yapacağı kullanımı kolaylaştıran ekran ve butonlar özel olarak geliştirildi. Doğru sonuçlara ulaşmanızı sağlayacak verileri dinamik olarak değiştirebilmek ve şekillendirebilmek mümkün.

OCR ile Entegre: Büyük ölçekte yaptığınız genel sınavları Ocr cihazı yardımıyla Aristo’da raporlayabilirsiniz. Farklı bir sistem kullanmaya gerek kalmadan sınav sonuçları ya da ölçme değerlendirme anket sonuçlarını analiz edebilirsiniz.

 

Aristo Survey, kurumunuzun ölçme değerlendirme ve sınav işlemlerine online ve mobil uygulamalar ile hızlı bir çözüm üretiyor. Grafiklerle desteklenen raporları almak iş yükünüzü %90 azaltacak!


 

Aristo LMS Online Anket & Sınav