Aristo Kurs & Dershane Yazılımı CRM Modülü

Kaynak Analizi: Doğru reklam verebilmenizi sağlayacak kaynak raporu, kurumunuza en çok nereden öğrenci geldiğini raporluyor. Günlük, aylık hatta yıllık olarak raporlayacağınız verileri hem sayısal hem de grafik olarak görmeniz mümkün.


Satış Süreç Analizi: Bir öğrenciyle ilk görüştüğünüz tarih ile satışa döndürdüğünüz tarih arasında ne kadar zaman geçmiş? Bir satışı ne kadar sürede kapatabiliyorsunuz? Maksimum süreyi belirleyin ve çözüm üretmeye başlayın!


Otomatik Sms Gönderme: Öğrencilerinize tahsilat hatırlatmanın en kibar yolu; kısa mesaj göndermektir. Hem tahsilatlarınızı hatırlatın hem de doğum günlerinde kutlama mesajı gönderin! Otomatik sms işlemlerinin hızını çok seveceksiniz.


Teklif Oluşturma: Potansiyel ya da kurumsal öğrencilerinize anında teklif oluşturup, satışa bir adım daha yaklaşabilirsiniz.


Kalite Yönetimi:  Memnuniyet anketleri ya da aramaları sonucunda kimler ne memnun ne kadar memnun ya da şikayeti var? Hepsini raporlayın, analiz edin.


Görüşme Raporu: En çok görüşmeyi ya da satışı nereden alıyorsunuz? En çok hangi eğitim danışmanı görüşme yapmış? En çok hangi eğitimden satış yapılmış? Filtreleri kullanarak rapor oluşturabilirsiniz.

 

Aristo CRM modülü ile analizler yapmak bir tık uzaklıkta! En çok hangi kaynaktan öğrenci kaydettiğinizi, en çok hangi nedenden görüşmelerinizin olumsuza dönüştüğünü raporlayın. Fiyattan olumsuz olan müşterilerinizi filtreleyin kampanya zamanında hepsine ulaşın. Müşterilerinizin doğum günlerini kutlayın, tahsilatlarınızı hatırlatın. Görüşme sırasında teklif oluşturun, satış sürecini ölçün!

 


Aristo LMS CRM