Aristo Nedir ?

Eğitim sektöründe faaliyet gösteren kurumların ihtiyaçlarına %100 çözüm sunan bir yönetim yazılımıdır.


Aristo'nun Amacı Nedir ?

Eğitim sektöründeki firmaların öğrenci kayıt - görüşme, muhasebe, raporlama gibi işlerini tek bir sistem üzerinde yürüterek organize bir iş planı yaratmak ve şirketçe doğru verilere ulaşıp karlılığı artırmaktır.

Aristo'nun Özellikleri Nedir ?

 • Öğrenci Görüşme ve Kayıt bölümü
 • Gruplar Bölümü
 • Muhasebe Bölümü
 • Fiyatlandırma
 • Sms & E-Bülten
 • CRM
 • Raporlar
 • Dijital Arşiv
 • Kütüphane
 • Kalite Yönetimi
 • Mesajlaşma
 • Sertifikasyon
 • Ölçme ve Değerlendirme
 • İş Planı Yönetimi
 • Konaklama Hizmetleri

Aristo ile Neler Yapabilirsiniz ?

Aristo - Satış Bölümü

SATIŞ

Eğitim danışmanlarınızın satışlarını arttırabilmeleri için gerekli olan tüm teknolojik ihtiyaçlar Aristo’da! Aristo Öğrenci Görüşme ve Kayıt modülü ile öğrencilerinizin görüşmelerini en doğru veriler ile girebilir, kayıt işlemlerini yapabilirsiniz.Günlük aramaları, randevuları ve görüşmeleri detaylı olarak takip edebilirsiniz.Geriye dönük olumsuz sonuçlanan görüşmelere erişebilir ve satışa çevirebilirsiniz.

Aristo - Pazarlama Bölümü

PAZARLAMA

Pazarlama faaliyetlerini doğru yapabilmeniz için doğru verilere ihtiyacınız olacaktır. Bu da detaylı raporlama ve doğru veri kaydı tutmak demektir. Aristo Kayıt bölümüyle girdiğiniz verilerle ve 15 ayrı satış pazarlama raporu sunan Aristo Raporlar modülüyle en sağlıklı sonuçlara ulaşacaksınız! Aristo Sms & E- Bülten modülüyle potansiyel öğrencilerinize ve kayıtlı öğrencilerinize mail ve sms göndererek reklam maliyetlerinizi azaltabilir ve pazar alanınızı genişletebilirsiniz.

Aristo - Raporlama

RAPORLAMA

Aristo, eğitim yönetim sistemi olmasının yanında aslında bir raporlama yazılımıdır. Satış Pazarlama bölümünde 15 ayrı rapor sunan Aristo ile, Raporlar modülündeki dinamik Pivot Satış Raporunu kullanarak eğitim danışmanına, öğrenci tipine, eğitimine, tarihine, kaynağına göre raporlama yapmayı çok seveceksiniz.Eğitim Raporları, Finansal Raporlar , İşletme Raporları ve Satış Pazarlama raporları olmak üzere 4 ayrı raporlama bölümü bulunmaktadır.

Aristo - Muhasebe

MUHASEBE

Aristo Muhasebe modulünü muhasebecileriniz çok sevecek! Aristo, sisteme girilen tüm kayıtları yani satışları, öğretmenlerin puantajlarını, personel maaşlarını otomatik olarak muhasebeleştirir. Böylece muhasebe departmanı zamanını daha verimli kullanabilir.

Aristo - Finans

FİNANS

Kurumunuzun finansal politikalarını belirleyebileceğiniz Aristo Finansal Raporlar bölümü ve Mizan - Bilanço, Kar - Zarar raporları ile finansçınızın eline güçlü silahlar verebilirsiniz. Sınıf başına ve öğrenci başına düşen maliyetleri de hesaplayan Aristo size sunacağı forecast raporları ile daha kurumsal bir yapıya sahip olmanızı sağlayacak.


Aristo - Grup Yönetimi

GRUP YÖNETİMİ

Kurumunuzda bulunan sınıfları, öğrencileri, eğitimleri, eğitim seviyelerini, öğretmenleri görebileceğiniz Aristo Gruplar Modülü ile çalışmak çok kolay olacak! Aristo Gruplar modülü ile grup açma, grup aktarma, yoklama alma, sınav ve ödev atama, eğitmen atama gibi işlemleri çok hızlı ve basit bir şekilde yapabileceksiniz.


Aristo - Yoklama

YOKLAMA

Aristo Gruplar modülü ile öğretmenlerinizin grup kartı üzerinden alacağı online yoklama ile öğrenci takibi yapmak artık çok kolay! Ders ders, tüm yoklamalar hem öğrencilerin kartına, hem de öğretmenlerin puantajına yazılmaktadır.Aristo - Puantaj

PUANTAJ

Aristo online yoklama sistemi ile yoklama alan öğretmenlerin puantajlarını otomatik olarak hesaplayabilecek ve muhasebeleştirebileceksiniz.Aristo Muhasebe modülü ile, muhasebe departmanı tüm öğretmenlerin puantajlarını, öğretmenler ise kendi puantajlarını anlık olarak görüntüleyebilirler.

Aristo - Kütüphane

KÜTÜPHANE

Artık dijital bir kütüphaneniz var! Aristo Kütüphane modülü, öğretmenlerinizin ve öğrencilerinizin eğitim notlarını ve dosyalarını dijital bir ortamda saklamayı sağlıyor. Dijital olarak saklanan dosyaları istediğiniz öğrenciyle ya da öğretmenle paylaşabileceksiniz.Aristo - Sınav

SINAV & ANKET

Aristo Sınav bölümü ile online sınav yapmanız artık mümkün! Resim, video, metin halinde hazırlayabileceğiniz soruları cevaplamak çok daha eğlenceli ve kolay olacak. Aristo anket bölümü sizlere hem online anket yapabilmeyi hem de yaptığınız anketlere OCR raporu oluşturabilmeyi sağlıyor!

Aristo - Toplu Mail

TOPLU SMS & MAIL

Aristo Sms & E–Bülten modülü ile reklam kampanyası oluşturmak ve göndermek çok eğlenceli olacak! Var olan sınıflarınıza eğitimi hatırlatmak ya da duyuruda bulunmak için tek tek numara yazmak zorunda değilsiniz. Aristo size bu işlemleri tek tuşla yapma imkanı sağlayacak. Kurumsal bildirimlerinizi Aristo ile yapmak çok kolay!


Aristo - Dijital Arşiv

DİJİTAL ARŞİV

Öğrenci sözleşmeleri, senetleri, kimlik, pasaport gibi belgeleri saklamak için Aristo Dijital Arşiv bölümünü kullanabilirsiniz. Aristo Arşiv bölümünden T.C. kimlik numarasına göre belge aratabilir veya öğrenci kartı üzerinden istediğiniz belgeyi sisteme ekleyebilirsiniz.