Aristo Kurs & Dershane Yazılımı Öğrenci Arayüzü Modülü

Online derslerim: Aristo Öğrenci Paneli ile giriş yapan öğrenciler online olarak derse katılabilirler. Bunun yanında video olarak hazırlanmış olan dersleri de izleyebilir ve telafi edebilirler.

Kütüphanem: Öğrenciler dijital kütüphaneye yüklenen dokümanları indirebilir ve ders çalışabilirler.

Ödemelerim: Öğrenci panelinden, öğrenciler kendi eğitim taksitlerini görüntüleyebilir ve takibini yapabilirler.

Ders programım: Öğrenciler, kendi kullanıcı bilgileri ile ders günlerini ve saatlerini, hangi derslikte olduklarını kontrol edebilirler.

Yoklamalarım: Derse başlayan öğrenciler, yoklamalar bölümünden derse katılım sağladığı ya da kaçırdığı dersleri görüntüleyebilirler. Bu özellik ile velileri ayrıca bilgilendirme iş yükü ortadan kaldırılmış olur.

Sertifika Bastırma: Öğrenci paneli ile öğrenciler kendi sertifikasını görüntüleyebilir ya da bastırabilirler.

Online Anket& Sınav: Aristo üzerinden düzenlenen anket ya da sınav uygulaması ile toplu bir şekilde sınav yapabilirsiniz. Öğrenci panelinden sınav olan öğrencilerin sınav sonuçlarını karşılaştırabilir ve başarı raporları alabilirsiniz.

 

Aristo LMS ile öğrencilerin de bir sistemi var! Öğrenci paneli ile öğrencileriniz, ders izleyebilir, ders programını görüntüleyebilir, ödemelerini takip edebilirler. Aristo, Uzaktan eğitim yapmak isteyen kurumların ihtiyaçlarına çözüm üretiyor. Öğrenci ara yüzüyle teknolojik eğitim vermekle kalmıyorsunuz aynı zamanda telafi dersi vermek durumunda kalmıyor ya da derse gelmeyen öğrencilere ayrıca bildirim yapmak zorunda kalmıyorsunuz.


.