Aristo Kurs & Dershane Yazılımı Muhasebe Modülü

Vade Hatırlatma: Aristo sms ile vade hatırlatma özelliği ile siz isterseniz vadesi geçen ödemelere sizin yerinize hatırlatma smsi gönderiyor.

Otomatik Muhasebeleşme: Yaptığınız tüm satışlar siz onayladıktan sonra otomatik olarak muhasebeleşir. Nakit tahsilatlar nakit kasasına, kredi kartlı satışlarınız ilgili cari hesaba işler. Ayrıca gelirleri işlemek zorunda kalmazsınız.

Senet- Makbuz- Fatura Yazdırma: Satış sonunda yaptığınız senetler Aristo tarafından hazırlanır ve yazdırılır. Manuel olarak yapacağınız hataları ortadan kaldırmış olursunuz. Makbuz ve fatura işlemlerinizi de Aristo’dan yapabilir, KDV hesaplama gibi işlerden kurtularak faturanızı bilgisayardan yazdırabilirsiniz.

Gelir- Gider Analizi: Gelirlerinizin otomatik olarak muhasebeleştiği Aristo Muhasebe programında size sadece giderlerinizi girmek kalıyor. Ödeme işle butonu ile kolayca girilen gider kalemleriniz ile gelir giderinizi anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.

Tahsilat takibi: Vadesi geçmiş alacaklar raporu, tahsilat ve senet tahsilat raporları ile geçmiş ve gelecek tahsilatlarınızı görmek 1 sn sürüyor.

Avukat & Banka İşlemleri: Avukata ya da Bankaya gönderdiğiniz alacak senetlerinizi Aristo üzerinden takip edebilir ve raporlayabilirsiniz.

 

Aristo Muhasebe modülü, tek düzen mantığında gelirlerinizi muhasebeleştirirken giderlerinizi tek bir butonla işleyebilmeniz için özel olarak geliştirildi. Excele işlemekten daha kolay olan kullanıcı dostu ekranları ile gerçek kar ve zararınızı görebilir, anlık olarak raporlayabilirsiniz.


 

Aristo LMS ön muhasebe