Aristo Kurs & Dershane Yazılımı Eğitim Modülü

Kütüphane: Aristo Dijital Kütüphane özelliği ile öğretmenler istedikleri içeriği dijital olarak saklayabilecek ve öğrencileri ile paylaşabilecekler.


Öğrenci Ara Yüzü: Öğrencilerinizin de bir Aristo’su var! Kendi kullanıcı bilgileri ile giriş yapacakları ekranlarında sınav olabilir, doküman indirebilir ve ankete katılabilirler.


Dosya Paylaşımı: Öğrenci paneli ile ortak çalışan dosya paylaşımında; resim, video, sunum örnekleri paylaşabilirsiniz böylece kurumunuzu teknolojik anlamda diğer firmalardan ayırmış olursunuz.


Ödev Yönetimi: Öğretmenleriniz ödevleri Aristo üzerinden tanımlasın, öğrenciler kendilerine verilen ödevleri kendi panellerinden görüntüleyebilsin.


Sınav Yönetimi: Sınıf içinde yapılan sınavları sisteme tanımlayabilir, sınav sonuçlarını öğrenci kartlarına işleyerek ilgili raporlar alabilirsiniz.


Telafi Dersleri: Telafi Derslerini ayrıca görmek ve analiz etmek istiyorsanız Telafi Derslerini Aristo’ya işleyerek daha verimli çalışabilirsiniz.

Aristo LMS Eğitim bölümü özellikleriyle kurumunuza teknolojik çözümler getirin! Öğrenci ve öğretmenlerinizin aktif kullanabileceği dijital ortamlar verdiğiniz eğitimin kalitesini artırmakla kalmayacak satışlarınıza da ivme kazandıracaktır.


 .