Aristo Kurs & Dershane Yazılımı Fiyatlandırma Modülü

Otomatik Fiyatlandırma: Eğitim fiyatlarınız satış esnasında otomatik olarak gelir. Belirli bir fiyat politikası ile satışçıların hata yapma riski ortadan kalkar.

İndirim Sınırı: Özel ve genel indirimlerinizi siz nasıl tanımlarsanız ona göre indirim yapılır. Maksimum indirim tutarı belirleyebilir ya da Arkadaş – Kardeş indirimleri gibi indirimlere oran verebilirsiniz. Satış esnasında satışçılar sadece indirimi seçerek zaman kazanır.

Aktif ve Pasif Fiyatlar: Eski ve yeni fiyatlarınızı görebilir ve ona göre fiyat tanımlaması yapabilirsiniz. Kullanılmayan fiyatlarınızı toplu bir şekilde pasif edebilirsiniz.

Ödeme Tipi İndirimleri: Nakit, kredi kartında ne kadar indirim yapıyorsanız tanımladığınız da otomatik olarak hesaplanıyor. Yüzdelik ya da sabit tutar bazında indirim tanımlayabilirsiniz.

 

Aristo Fiyatlandırma özelliği ile eğitimlerinizin satış fiyatları tanımlanır, indirimler sizin belirlediğiniz oranlarda yapılır. Böylece satışçılarınız satış esnasında fiyat hesaplamak ile kalmaz ve hata payını ortadan kaldırmış olursunuz.


 

Aristo LMS fiyatlandırma